Kusursuz Bir Kamp Deneyimi İçin Sizi Adrasan’a Bekliyoruz!

Adrasan kamp yeri önerileri arasında yer alan Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı, sizlere en güzel çadır kampı deneyimini yaşatmak için sezona hazır! Bu muhteşem kamp alanında size en güzel mekanları hazırladık. Denizin sesiyle uyuyabileceğiniz, gökyüzündeki yıldızları en berrak haliyle görebileceğiniz bir kamp deneyimine hazır olun.

Kamp Bizden Sorulur!

Adrasan’ın en güzel kamp yeri olarak karşımıza çıkan Yörük Obası Kamp Piknik Alanı, 2 km uzunluğundaki plaja yakınlığıyla toprağın enerjisi ile suyun huzurunu bir araya getirir. Su altında çekilen fotoğrafların mükemmel çıkmasını sağlayacak kadar temiz plajı ile tercih sebebi olan Adrasan Koyu, kumsalda yakılacak kontrollü ateş ile daha da romantik hale gelecektir.

Çadır kampının ruhunu en iyi şekilde yansıtan Yörük Obası Kamp ve Piknik Alanı, tecrübeli kampçıların da alanda bulunması nedeniyle gayet güvenli ve ehemmiyetlidir. Her yıl kamp alanımıza dahil olan müdavimlerimiz sayesinde, çadır kampına sıfırdan başlayan müşterilerimiz aradıkları yardımı bulmaktadır. Tecrübeli ve tam teçhizatlı çadır kampçılarımız, her yıl bizden vazgeçememektedir. Her yıl artarak kampa dahil olan çadırlar, kamp alanını gün geçtikçe daha eğlenceli hale getirir. Eski birer çadır kampçısı olarak bizler, çadır kampına açtığımız bölgede ihtiyaç duyulan tüm hayati materyallere sahibiz. Duştan wc’ye, bölgenin belli yerlerinde bulunan çok amaçlı çeşmelere kadar, çadır kampçılarımızı hiçbir şekilde mağdur etmeyecek bir düzene sahip olan bölgemiz, her yıl çadır kampı tutkusuna sahip binlerce kampçıyı ağırlamaktadır.

Güvenli ve Konforlu Bir Kamp Hayal Değil!

Adrasan’ın en iyi kamp bölgeleri arasında yer alan kamp alanımızın güvenliği konusunda da endişe etmenize gerek yok! Düzenli devriyeler ve merkeze yakınlık nedeniyle şimdiye kadar huzur bozucu herhangi bir durum yaşanmamıştır. Müdavimimiz olan deneyimli kampçılar sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için neler yapmanız gerektiğini göreceksiniz. Sadece onları dikkatle izlemeniz, çadır kampının ince detayları hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayabilir.

İlk defa kamp alanına gelerek, eksiklerini tamamlamak isteyenler için kamp alanımızdan merkeze ulaşım oldukça kolaydır. Hem sahile hem merkeze ulaşım kolaylığı bulunan kamp alanı, her sezon en muhteşem anıların yazıldığı bir bölge olması nedeniyle gurur kaynağımızdır. Doğan güneşi, denize vuran ışıltılarıyla birlikte elinizde kahvenizle karşılamak ya da geceleri ay ışığıyla oluşan yakamozda sahili turlamak isterseniz, gözünüzün tek bir beton bile görmek istemediği, özgürlüğün sınırlarında gezinen bir tatil için sizleri kamp alanımıza bekliyoruz!

Adrasan’ın en güzel kamp yeri olarak anılan kamp alanımız, aynı zamanda elektrik imkanına da sahiptir. Telefon ya da laptoplarınızın şarjının nasıl olacağını merak ediyorsanız hiç düşünmeyin! Buzdolabı, su, mutfak ve elektrik imkanı bulunan çadır alanlarımızla bu muhteşem maceraya katılmanız çok kolay! Sadece eşyalarınızı ve çadırınızı alıp gelin, size en konforlu çadır kampı imkanlarını sunalım. Muhteşem bir doğa manzarasında en güzel kamp alanını görmek için sizleri Adrasan’a bekliyoruz.