Çadır Kampının Cazibesine Siz De Katılın!

Adrasan kamp alanları ile çadır kampının keyfini çıkarın. Kampınız sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için var gücüyle çalışan ekibimizle, hayatınızda yapacağınız en iyi çadır kampını sizlere yaşatmaya kararlıyız! Doğanın kalbine kuracağınız çadırınızı da, sevgiyle süslediğiniz karavanınızı da, size en uygun bölgeyi bularak yerleştiriyoruz. Samimi ve eğlenceli müdavimlerle her sezon kamp tutkunlarına yenilerini ekleyen alanımız, sizlere hayatınızın tatilini vaat ediyor.

Bu Yaz Doğayla Barışın!

Şehir hayatının yorgunluğu her yıl biraz da üzerinize çökerken, her yıl bir değil beş yaş yaşlanmışsınız gibi hissettiren suratsız betonlardan uzaklaşın! Araba kornalarının ya da birbirine bağıran insanların gürültüsünü geride bırakın. Bu yaz doğa ile barışın! Adrasan’ın en güzel kamp yeri olarak Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı’nda tüm bu gürültüleri unutacaksınız. Burada araba kornalarının yerini ateş böceklerinin sesi, insan gürültüsünün yerini, akşamları gençlerin söylediği şarkılar alacak. Bütün yıl boş duvarlar sizi de yormadı mı? Öyleyse sizi betonsuz, duvarsız, özgür bir tatile davet ediyoruz. En güzel tatili doğanın kucağında bulacağınızın teminatını veririz.

İnsan her ne kadar plazalarda ya da masa başlarında hayatı boyunca çalışarak doğa ile bağını unutmuş olsa da, doğa insanı asla unutmamıştır. Her ona dönüşümüzde bizlere kucak açan doğa, insana meydan okumak yerine ona şefkat göstermeyi seçer. Bu yaz, doğanın şefkatinden payınızı alarak en muhteşem tatilinizi yaşayacağınıza emin olun. Adrasan’da kamp için yer tavsiyesi verilecekse, muhteşem doğası ile Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı bu konuda çok iddialıdır. Kamp alanı sahipleri olarak bizlerin de eski çadır kampçıları olduğumuzu hatırlatırız.

Fotoğraf Çekmeyi Sever Misiniz?

Adrasan Koyu’na yakınlığı ile tercih sebebi olan kamp alanımız, suyun berraklığı sayesinde muhteşem fotoğraflar çekilmesine imkan tanıyan doğası ile fotoğraf tutkunları tarafından tercih edilmektedir. Adrasan Koyu’nun suyu, buraların henüz betonlaşmamış olması nedeniyle lekesiz, muhteşem su altı fotoğrafları çekilmesine imkan sağlayacak kadar berraktır. Güneş kırılmalarının açısı nedeniyle gökkuşağını suyun altında yakalayan fotoğrafçıları mutluluktan ağlatan koy, doğasının tazeliğiyle amatörleri de cezp etmektedir. Burada fotoğraf çekmek için profesyonel olmaya ya da efektlere ihtiyacınız yok! Fotoğrafların netliğinin bağlı olduğu ışık geliş açısının mükemmelliği, bu bölgede çekilen fotoğrafları daha da güzel göstermektedir. Ayrıca su altı fotoğraflarında da kusursuz sonuçlar elde edilen alan, çadır kampı ruhunu her anlamda yansıtır.

Tüm bu özellikleri ile Adrasan’ın en iyi kamp bölgeleri arasında yerini alan Yörük Obası Kamp ve Piknik Alanı’mız, bu sezonda da misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır. Doğanın en yeşil halini yakalamış kamp alanımızda herhangi bir güvenli problemi şimdiye kadar yaşanmamıştır. Düzenli olarak yapılan devriyelerle ziyaretçilerinin güvenliğini teminat altına alan yetkililer sayesinde mükemmel bir çadır kampı için sizleri Adrasan’a bekliyoruz!

“Çadır Kampının Cazibesine Siz De Katılın!” için bir yanıt

Yorumlar kapatıldı.