Çadır Kampı Değil, Yaşam Tarzı!

Adrasan kamp bölgeleri ile siz de maceracı ruhunuzu ortaya çıkarın! 2 km uzunluğunda muhteşem koyu, mavi ile yeşilin kucaklaştığı doğa mucizesi sahili ve her ihtiyacınıza özel hazırlanmış kamp alanları ile kusursuz bir çadır kampına hazır olun!

Maceracı karakterinizi şehir  hayatının betonları altında baskılamak zorunda kalmışsanız, şimdi çadır kampı ile kendinizi keşfetmenin tam zamanı! Çadır kampları ile doğanın sizi kucaklamasına izin vererek şehir hayatının karmaşasından kurtulacağınız, kusursuz bir tatil yaşayabilirsiniz. İster çadır kampı üstadı olun ister ilk defa gelen bir misafir, kamp alanınız sizi mağdur etmeyecek tüm donanıma sahiptir.

Çadır Kampı İçin Mükemmel Rota!

Çadır kampını yıllardır yapanlar iyi bilirler ki, zahmetli bir yolculuk sonrası en iyi dinlenme yolu, çadır açılacak yerde güzel bir alan bulmaktır. Bulunan bu alan, çadır kampçılarını tatmin edecek düzlükte ve güzellikte, aynı zamanda koya yakın olmalıdır. Doğanın tüm güzelliklerini bir arada bulacağınız Adrasan’da kamp yeri önerisi olarak Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı, siz çadır kampçılarına gururla hizmet vermektedir. Çadır kampında yıllardır bir marka halini almış alanımız, bizim de eski kampçılardan olmamız dolayısıyla her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde donatılmıştır. Duş alanlarından şehre ulaşım kolaylığına kadar her şey düşünülerek hazırlanan kamp alanı, bu sezon da siz değerli çadır tutkunlarını bekliyor!

Antalya Adrasan’da bulunan kamp alanımız, sahile oldukça yakındır. Adrasan’ın henüz beton aşıkları tarafından keşfedilmemiş olması kaynaklı, bölge oldukça yeşil ve sevimli kalmıştır. Gelgitlerle farklı bir razonansa sahip olan denizin sesini duyarak uyuyabileceğiniz kamp alanımız, çadır kampı ruhunu en iyi şekilde yansıtan muhteşem bir atmosfere sahiptir.

İlk Kez Çadır Açanlara Tecrübelilerden Destek!

Çadır kampçılarının cana yakın ve güvenilir olduğu söylentisini yayacak yardımseverlikte deneyimli kampçılar, size burada yardımcı olacaktır. Adrasan kamp yerleri arasında en fazla tercih edilenlerden olan kamp alanımız, her yıl misafirimiz olan müdavim kampçılara ev sahipliği yapmaktadır. Bu ev sahipliği sırasında tanışarak arkadaşlık kurduğumuz deneyimli kampçılar, çadır kampı kültürünü sonuna kadar yaşatmaktadır.

Yakılan kontrollü ateşlerle kamp alanında gitar çalıp şarkı söyleyen genç gruplardan herhangi bir sorunda yardımınıza koşacak tecrübeli kampçılara kadar, kampınızın en eğlenceli şekilde geçmesi için her şey hazır! Bazı akşamlar toplanarak oynanan voleybol, güreş gibi oyunlarla daha da şenlenen kamp alanı, her sezon bizlere eğlencenin en samimi halini göstermektedir. Gururla izlediğimiz kamp faaliyetlerinde ihtiyaç duyduğunuz materyalleri paylaşmayı seven tecrübeli kampçılardan temin edebilir, dilerseniz ulaşım kolaylığını göz önünde bulundurarak kurduğumuz kamp alanımızın bu imkanından yararlanabilirsiniz. merkeze ulaşım konusunda sıkıntısız bir rota izlenen kamp alanı, her ihtiyacınızı merkezdeki dükkanlardan karşılayabileceğiniz kadar oralara yakındır. Bu sezon Adrasan’ın en iyi  kamp yerine sizleri de bekliyoruz!