Bostanından Taze Sebze Tüketebileceğiniz Kamp Alanı

Yörük Obası Çadır Kamp ve Piknik Alanı alışılageldik kamp alanlarına benzemez. Biz bu işi muhakkak para kazanmak için yapıyoruz ama bu önceliğimiz değil. Önceliğimiz kendimizi ve sizi mutlu etmek. Yaptığımız iş kendimizi mutlu etmeden sizi mutlu etmemiz zor ve biz bu işi çok büyük bir keyifle yapıyoruz.

Kamp yapmak için gelecek misafirlerimiz için tüm detayları düşündük, tümden fazlasını da düşündük. Alanımızın girişine bir bostan ektik ve dedik ki misafirlerimiz bu bahçeden yetişen sebzeleri koparsın taze taze tüketsinler. Şehrin stres ve kirliliğinden kaçmak isteyen birisi için sabah uyanıp çadırın hemen yanından bir tane salatalık koparıp yiyebilmek mutlaka bir anlam ifade edecektir.

Yetmedi kamp alanımıza minik misafirler getirdik yerleştirdik. Bu minikler büyüyüp tavuk olacaklar ve sizler sabahları onların yumurtalarını kümesten alıp taze taze tüketebileceksiniz. Doğal bir ortamda kamp yapmak istiyorum mu dediniz ? Ve ortam doğal olsun ama güvenli olsun, aynı zamanda temiz ve bakımlı olsun, üste gerekli tüm ihtiyaçlarımız da karşılansın mı dediniz ? Hadi koşun koşun gelin, Yörük Obası tam da böyle bir yer:)