Bir Yılın Yorgunluğunu Çadır Kampında Atın!

Adrasan kamp yeri tavsiyeleri arasında başı çeken Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı, siz değerli kampçılarımıza muhteşem bir tatil yaşatmak için burada sizleri bekliyor! Sıradan otel tatillerinden farklı bir deneyim yaşamak ya da doğa ile iç içe, betonsuz binasız bir tatil yapmak isteyenler için mükemmel bir seçenek olan çadır kampı, siz değerli tatilcileri bekliyor.

Kampçılara En İyi Hizmet Yine Bir Kampçıdan Gelir!

Likya Yolu – Gelidonya Feneri

Adrasan’da kamp için yer tavsiyesi istendiğinde akla ilk gelen yerlerden olan Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı sahipleri olarak, bizler de eski çadır kampı tutkunlarınız. Bir çadır kampı nerede ve nasıl yapılır, incelikleri nelerdir, en iyi biz biliriz. Hal böyle olunca kuşkusuz çadır kampçılarına en iyi hizmeti yine biz veririz.çadır kampında bir marka halini almış kamp bölgemizle, her yıl en tecrübeli kampçılardan amatörlere, fotoğrafçılardan profesyonellere müdavimlerimizi ağırlamaktayız.

Birbirinden güzel çadır yerlerimizde doğayla baş başa, huzur içinde tatil yapmanın keyfini yaşarken, özünüze dönmenin keyfini çıkaracaksınız. Büyük şehirlerde giydiğiniz takım elbise ve topuklu ayakkabıların yerini şort ve terlik alınca yaşayacağınız rahatlığı düşünün. Çimlerin üzerinde kesip yediğiniz karpuzun tadını hangi restoran verebilir? İnsan doğaya aittir ve ne kadar uzaklaşmaya çalışsa da içgüdüsel olarak ona dönecektir. Büyük şehirlerde küçücük alanlara tek tek ağaç dikilmesinin, çim işlenmesinin nedeni budur. İnsan, ancak doğa ile huzur bulur. Şimdi doğaya bakıp huzur bulmanın değil, doğanın bir parçası olup huzuru paylaşmanın zamanı! Çadır kampı ile doğal güzelliğin farkına varacak, plaja yakın konumlandırılmış alanlarımız sayesinde siz de deniz ile çadırın keyfini aynı anda çıkaracaksınız. Çadır kampı süresince, sabahları ne kadar zinde uyanacağınıza inanamayacaksınız.

Adrasan Suluada

Teknolojiden Soyutlanmak Zorunda Değilsiniz!

Adrasan en iyi kamp bölgeleri arasında yerini alan Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı olarak, çadır kampçılarımızın teknoloji ile bağlarını koparmaları gerektiğini düşünmüyoruz. Bu nedenle teknolojik hizmetler de sunuyoruz. Wc, duş, çeşme gibi hayati hizmetlerin yanında laptopu ile geceleri çadırda film keyfi yapmak isteyen ya da telefon veya dijital kameraları ile fotoğraf ya da video çekmek isteyen kampçılar için elektrik hizmeti sunuyoruz.

Kamp alanının sahile yakın olması, her ne kadar ağaçlar serinlik sağlasa da sıcak havayı engelleyememektedir. Bu nedenle soğuk bir içecek yada karpuza ihtiyacınız olabilir. Bu durumda kamp alanımızda ortak kullanıma sunulan buzdolabı imdadınıza koşacaktır.

Adrasan’da kamp yeri önerisi verilecek olduğunda akla ilk gelen kamp alanı Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı sahipleri olarak, en konforlu çadır kampını sizlere sunmaya kararlıyız. Güvenlik konusunda da diğer tüm konular kadar titiz yapımız sayesinde kamp alanımızda şimdiye kadar rahatsız edici hiçbir olay yaşanmamıştır. Güvenli ve konforlu bir doğa tatili için sizleri bekliyoruz!