Beton İçinde Tatil Anlayışı Eskide Kaldı!

Adrasan kamp bölgeleri ile betonlara hapsolmuş tatil anlayışını bir kenara bırakın! İster beş yıldızlı otel olsun, ister pansiyon, ister villa… Betonlardan kaçıp yine betonlara sığınarak tatil yapmak, sizi şehirden hiç ayrılmamışçasına yorar. Ruhunuzu dinlendirmek için gittiğiniz tatilde, yüksek binaların çektiği ısı ile daha da terler, binaların yaydığı doğaldan uzak enerji nedeniyle tatil yaparken stres yaşarsınız. Bunu önlemenin en iyi yolu yeşile dokunmak, maviyi  kucaklamaktır. Yıl içinde bolca muhatap olduğumuz, bizi bunaltan beton kütleleri, en azından tatilde peşimizi bıraksın diyenlere en iyi tatil önerisi: Çadır kampı!

Ciddiyete Elveda, Şort, Tişörte Merhaba!

Yıl boyunca giydiğiniz ciddi iş elbiselerinizden sıkılmadınız mı? Doğanın içinde çıplak ayakla çimlere basmak, sahilin kumunu ayak tabanlarınızda hissetmek ve deniz tarafından sarıp sarmalanmak için Antalya, kusursuz bir tercihtir. Tüm yıl üzerimizde taşıdığımız yoğun stresi Antalya Adrasan’ın en iyi kamp bölgelerinde doğaya boşaltın. Şimdi tüm çadır kampçıları için özel olarak hazırlanmış alanda, yaşamın enerjisini hissetme zamanı!

İçi malzemesi ile hazır çadırlarımız sayesinde çadırınız olmasa bile gelip çadır keyfi yapabilirsiniz…

Yılın yorgunluğunu atmak isteyenler için muhteşem bir tatil önerisi olan çadır kampı, açacağınız çadırın özelliğine en uygun alanın belirlenerek size tahsis edilmesi ile muhteşem bir kamp deneyimi yaşayacaksınız.

Çadır kampı tutkunlarının yanı sıra su altı fotoğrafçılarının da uğrak yerlerinden olan, Adrasan en güzel kamp yeri olarak gösterilen Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı, sahile yakınlığı nedeniyle tercih edilmektedir. Düzenli güvenlik kontrolleri sayesinde şimdiye kadar rahatsız edici hiçbir olayla karşılaşılmayan alanda, giriş çıkışlar kontrol altındadır.

Adrasan, 2 km uzunluğunda muhteşem bir koya sahiptir. Henüz tüm tatilcilerce keşfedilmemiş olması, fazla betona maruz kalmamış alanları nedeniyle çadır kampçılarının mesken tuttuğu bölge, özellikle fotoğrafçıların yakın takibindedir. Baktığınızda içindeki canlıları görebileceğiniz suyu ile tertemiz bir fotoğraf çekme deneyimi sunan koyu, Adrasan’ı Antalya’nın geri kalan kalabalık köşelerinden ayırmaktadır. Burada su içinde çekilen fotoğraflar, suyun berraklığının da etkisiyle kendisine hayran bırakacak güzelliğe sahip sonuçlar vermektedir. Bu anlamda çadır açanların tamamının kampçılar olmadığını söylesek yanlış olmaz.

İlk Defa Gelenler ile Tecrübeli Kampçılar Bir Arada!

Adrasan’da kamp yeri önerisi vereceksek en doğru adresin Yörük Obası Kamp Piknik Alanı olduğunu söyleyebiliriz. Kamp alanı sahipleri olarak bizim de tecrübeli birer çadır kampı tutkunu olduğumuzu bilmelisiniz. Hal böyle olunca, bir çadır kampçısının nelere ihtiyaç duyabileceği tarafımızdan belirlenerek bölgede ihtiyacı karşılayacak sahalar yaptırılmıştır. Wc, duş alanları, çeşmeler gibi pek çok temel ihtiyaç karşılama alanı, hizmetinize sunulmuştur.

Çadır kamp alanımız portakal ve nar ağaçları içerisindedir..

Çadır kampı yapanlardan tecrübeli olanlar, ihtiyaç duyabilecekleri her materyali önceden hazırlayarak kamp alanına giriş yapar. Ancak ilk defa kamp yapacak misafirler için, önceden yapılan hazırlık yalnızca varsayımlara dayanır. Biz, bu ihtimali de düşündüğümüzden, çadır kampı alanımızı şehir merkezine ulaşımında bir sorun yaşamayacak bir alana konuşlandırdık. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılamak için şehre gitmeniz gerektiğinde zorlanmayacak, gereksiz stres yaşamayacaksınız. Siz de çadır kampını yaşamınızın bir parçası haline getirmek isterseniz biz Antalya Adrasan’da sizleri bekliyoruz!