Adrasan’da Doğanın Kalbinde Çadırınızı Kurun!

Adrasan kamp alanı, mavinin her tonunu bulabileceğiniz Adrasan Koyu’na yakınlığı ile tercih sebebidir. Doğa’nın mavi ve yeşil renkleri konusunda cömert davrandığı koy, aynı zamanda küçük ve temiz olması nedeniyle kampçılar tarafından tercih edilmektedir.

Tertemiz Denizin Keyfini Çıkarın!

Adrasan en iyi kamp alanını bulabileceğiniz 2 km uzunluğundaki koyuyla unutulmaz bir tatil için hizmetinizdedir. Size özel çadır yeri fırsatlarından yararlanabileceğiniz kamp alanlarında, tecrübeli tecrübesiz, kamp tutkunu ya da deneme amaçlı gelen kim varsa bekliyoruz. Bu doğal mucizeyi yerinde görmek, Adrasan gibi bir tatil mekanında gün doğumunu seyredebilmek, ya da güneşin batışı sırasında kahvenizi yudumlayabilmek için en uygun fiyatlarla kiralayabileceğiniz kamp alanlarımız sizlerle.

Adrasan’da , içerisinde wc ve duş imkanı bulunan kamp alanları, konforlu ve doğayla iç içe bir gece geçirmeniz için düzenlenmiştir. Size tek kalan çadırınızı alıp gelmek! Kamp alanlarında çoğu yerde bulunan çeşme sayesinde su sıkıntısı çekmeyecek, kampınızda teknik herhangi bir aksaklık yaşamayacaksınız. Baktığınızda dibini göreceğiniz muhteşem denizi ile bu koy, kamp yapmak için muhteşem bir seçenek!

Antalya’da kamp denince akla ilk gelen yerler arasında Yörük Obası Çadır Kamp ve Piknik Alanı bulunur. Adrasan’ın en iyi kamp bölgeleri arasında yer alan Yörük Obası Kamp Alanı, gün batımını denize vuran ışıklarıyla izleyebileceğiniz bir alanda konuşlanmıştır. Bu sayede çadır kampınızı görsel bir ziyafete çevirmenizin yanında wc, duş, çeşme hizmetleri de verilmektedir. Kendileri de tecrübeli çadır kampçıları olan sahipleri nedeniyle, bir çadır kampçısının nelere ihtiyacı olduğunu en iyi bilen sahipleri, bu kamp alanını daha da özelleştirmektedir. Herkesin harcı olmayan, ancak bir defa alışanın bir daha vazgeçemediği tatil şekli çadır kampını en güzel şekilde yaşamak istiyorsanız sizi buralara bekleriz!

 Merkeze Çok Yakın, Doğanın Kalbinde Bir Alan

Baktığınızda bir ormanın ortasındaymışsınız hissi veren kamp alanı, gerçekte merkeze oldukça yakındır. Bu da güvenlik probleminin ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Düzenli aralıklarla teftiş edilen ve özellikle haziran- eylül sezonunda oldukça kalabalık olan alan, aynı zamana yabani hayvanlar tarafından rahatsız edilmenin mümkün olmayacağı şekilde düzenlenmiştir. Kamp alanı sınırları içerisinde henüz bu şikayetle gelen kimse olmamasının yanında, alana girip çıkan insanlar da denetlenmektedir. Gönül rahatlığıyla çadırınızı açabileceğiniz, karavanınıza kurulabileceğiniz kamp alanı, memnun kalacağınız güvenlik uygulamalarına tabi tutulmaktadır.

Adrasan’da kamp yeri önerisi vermek gerekirse, koyun kendisinin de kamp yeri olarak kullanılabileceğini hatırlatalım. Kumsala 1 gece çadır kurmanın size katacaklarını tahmin bile edemezsiniz. Su sesinin gece meydana gelen farklı titreşimleri ile uykuya dalacak, güneşin ilk ışıkları ile gözünüzü açacaksınız. Gece gelgiti ile sesindeki değişiklikleri dikkatli dinlediğinizde anlayabileceğiniz bu denizi kesinlikle duymalısınız. En tutkulu kampçıları tüm bu güzellikleri tatmaları için Antalya Adrasan’a bekliyoruz!