Adrasan’da Çadır Kampının En Güzel Halini Yaşayın!

Adrasan kamp yerleri arasında adından söz ettiren Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı siz değerli çadır kampçılarımızın hizmetindedir. Amatörleri, müdavimleri, iş bilenleri ve ilk defa gelecekleri bir araya getiren kamp alanı,  sizler için en uygun şekilde tasarlanmış, doğallığını bozmadan, konforu da elden bırakmadan muhteşem bir çadır kampı için siz kampçıların beğenilerine sunulmuştur.

Çadır Kampı İnce iştir!

Çadır kampı yapmak, eğer ilk defa yapacaklardansanız ve yanınızda tecrübeli biri yoksa, size biraz zahmetli gibi görünebilir. Bu konuda sizleri anlayışla karşılarız. Kamp alanına ilk geldiğinizde çadır açmaya uygun yeri bulmakta zorlanabilir, yanınıza almayı unuttuğunuz ihtiyaç malzemeleri nedeniyle zor anlar yaşayabilirsiniz. Adrasan’ın en güzel kamp yeri olan Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı olarak tüm amatörlerin yanındayız! Kamp alanımızın güler yüzlü müdavimlerinin size yardım etmekten mutluluk duyacağını garanti ederiz. Kamp alanımızı kullanan deneyimli çadır kampçıları size yardımcı olacak, eksiklerinizde nasıl hareket etmeniz gerektiği konusunda ihtiyacınız olan güveni verecektir. Bunun yanında kamp alanımızın merkeze ulaşımının rahat olması da alanın tercih edilmesinin önemli sebeplerindendir. Hayati eksiklerinizi hemen şehir merkezinden tamamlayarak çadırınıza geri dönebilirsiniz.

Serin ve keyifli geceler 🙂

Doğanın size bahşettiği nimetlerden yararlanın! Doğanın kucağına kendinizi bırakarak cırcır böceği ve deniz dalgası seslerinde uyguya dalacağınız, çalar saat alarmıyla değil güneşin ışıklarıyla uyanacağınız bu tatille yeniden doğmuş gibi olacaksınız. Sabah ilk gördüğünüz şeyin boş duvarlar değil de denize vuran güneş ışığı olduğunu hayal edin. Duyduğunuz ilk sesin çalar saat ya da telefon alarmı değil de kuş ötüşü olduğunu…

Kamp Yapmak Teknolojiden Kopmak Değildir!

İnsanın, yaşadığı şehir hayatından çıkarak buraya yerleşme isteğini arttıran bu muhteşem kamp alanı, Adrasan’ın en iyi kamp alanı olarak anılmaktadır. İçerisinde duş, wc, mutfak, buzdolabı ve elektrik hizmetleri bulundurduğundan çadır hayatınıza teknoloji katabilirsiniz. Akşamları çadır arkadaşınızla laptopunuzla film izleyebilir, şarjı bitse de elektrik hizmetinden yararlanabileceğiniz telefonunuzla muhteşem fotoğraf ve videolar çekebilirsiniz. Su altı fotoğraflarının muhteşem çıktığı Adrasan Plajı’na komşu alan kamp alanında çıkıp plaja gidebilir, su altı fotoğraflarının netliği karşısında tatlı bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Suyun berraklığı ve temizliğinin dibi bile görmenize neden olacak etkisini siz de hissedin. Bu muhteşem plaj, diğer plajlara göre daha küçük olması ve henüz işletmeciler tarafından fark edilmemesi nedeniyle oldukça temiz ve sevimlidir. Plaja girdiğiniz andan itibaren tatilin ne olduğunu unutmuş bünyenizde rahatlama hissedeceksiniz.

Adrasan Çadır Kamp Tuvalet ve Duşları

Muhteşem bir çadır kampı yaşayacağınız Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı’nın Adrasan en iyi kamp bölgeleri arasında yer almasına şaşmamak gerekir. Zira kamp yapmak, bütün bir bölge ile olacak, detaylı bir iştir. Bölge olarak kamp alanı olmaya uygunluğumuz, muhteşem manzaramız ve eşsiz doğa dokusunu bozmayan uygulamalarımızla özellikle ilk kez kamp yapacaklar için bu tatil, unutulmaz bir deneyim olacaktır. Sizleri hemen Adrasan’a bekliyoruz!