Adrasan Çadır Kamp Denince : Yörük Obası

Çadır Kampında Bizim Sözümüz Geçer!

Adrasan kamp yeri önerileri arasında öne çıkan alanlardan Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı olarak bizler, çadır kampçılarının ihtiyaç duyacakları duş alanlarından elektriğe her hayati malzemeyi kamp alanlarımızda bulundurmaktayız. Kamp alanlarımızın en güzel yanı ise doğayla iç içe  olan bu ortamın hem temiz hem güvenli bir kamp olanağı sunmasıdır.

Kamp Alanlarımızda Güvenlik

Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı olarak Adrasan’ın en iyi kamp bölgeleri arasında yer almamızın en önemli nedeni güvenliğiniz konusunda endişelenmenize hiç gerek olmayacak derecede emniyete önem vermemizdir. Düzenli olarak yapılan devriyeler sonucu herhangi bir rahatsız edici olaya rastlanmayan kamp alanlarımız, aynı zamanda yabani hayvanlardan da korunmaktadır. Huzur içinde kampınızı yapabileceğiniz alanda tüm güvenlik önlemlerinin alınmasının yanında yetkililer her zaman ulaşabileceğiniz uzaklıktadır.

Ruhunuzu suratsız şehir betonlarından arındıracak güzellikte olan Adrasan Plajı yanındaki kamp alanımızla, siz de çadır kampının tadına şimdi bakın. Dışarıdan bakıldığında zor ve zahmetli görünse de doğanın parçası olan insanın en huzur bulduğu mekanlar arasında yer alan kamp alanı, her yıl gelen müdavim çadır kampçılarıyla dolup taşmaktadır. Her koşulda yanınızda olacak bu profesyonel çadır kampçılarından ihtiyaç duyduğunuz konularda yardım alabilir, kampınızı konforunuzu bozmadan devam ettirebilirsiniz.

Adrasan’da kamp için yer tavsiyesi sorulduğunda ilk akla gelen kamp, Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı olarak, insanın doğa ile bütünleşmesinin tatil değil ihtiyaç olduğunu savunuyoruz. Ortaya çıkan şehir hayatı nedeniyle doğaya ait olduğunu içten içe inkar eden insan, doğaya döndüğünde onunla mücadele etmeyi tercih etmektedir. Ancak şu bir gerçektir ki doğa, insanla mücadele etmez. Doğa karşı koymaz ya da zarar vermez. Kamp alanlarımızda doğa, hiçbir kampçımıza zarar vermemiştir. Ancak insan doğayı kirleterek, yakarak, yıkarak en büyük zararları yaşatmaktadır. Bu açıdan bakıldığında, doğanın şefkatine kendinizi emanet etmek, hem ruhen ehem bedenen sizde eve dönmüş hissi uyandıracak. Unutmayın ki doğa, her canlının gerçek evidir. Siz de bu tatilde evinize dönmenin tadını çadır kampları ile çıkarın. Yuvanızda hissetmenizi sağlayacak muhteşem plajının berrak suyuna kendinizi bırakın, toprağa dokunun ve kumlar üzerinde yürüyün. Doğal olanın size maddi manevi verdiği şifaya tanık olun.

Doğa, şimdi konforunuzu bozmanızı da gerektirmeyecek özelliklerle sizlere sunuluyor! Çadır kampı alanlarımızda bulunan wc, duş, elektrik prizleri, mutfak ve buzdolabı imkanlarından yararlanabilir, sizler için hazırlanmış konforun keyfini çıkarabilirsiniz. 2 km uzunluğa sahip Adrasan Plajı’na komşu olan kamp alanımızda muhteşem fotoğraflar çekebilir, akşamları diğer kampçılarla etkinliklerin keyfini yaşayabilirsiniz.

Gün doğumunu sahilden izlemek gibisi var mıdır? Şimdi gün doğumunda ve batımında sahile vuran güneş ışıklarına aşık olma zamanı! Doğanın nimetlerini içinizde hissetmek için sizler Adrasan’ın en güzel kamp yeri Yörük Obası Adrasan Kamp Piknik Alanı’na bekliyoruz.

Mangala Buyurun 🙂

Kamp alanının olmazsa olmazı mangallarımız emrinizde 🙂